O nas

Jak uczynić dany przekaz ciekawszym? W głowach marketingowców zajmujących się content marketingiem narodziła się koncepcja tworzenia historii dla zadanego tematu. Jest to tzw. storytelling. Polega on na zamianie treści, które chcemy przekazać w opowiadanie – posiadające swój początek, rozwinięcie i zakończenie. Jaką historię ma Twoja marka?

Nagraj Biznes jest platformą dla wyróżniających się przedsiębiorców, a jednocześnie firmą specjalizującą się produkcją filmów dla biznesu. Dzisiaj reklama polegająca na wymienianiu faktów na temat produktu czy usług jest zbyt prosta i nie przynosząca efektów. „Nagraj biznes” to filmy video dla pomysłów biznesowych, firm oraz przedsiębiorców. Mogą się u nas zareklamować również wszyscy ci, którzy szukają partnerów do swoich pomysłów i przedsięwzięć. Chcemy pokazać kto u Was pracuje, jak działacie, co was wyróżnia, jakie macie doświadczenie i zaplecze.

Wywiad, reportaż na temat Twojej działalności jest świetną formą zbliżenia się do Twoich potencjalnych klientów.

Musisz wiedzieć, że najczęściej robimy interesy z ludźmi, których znamy i lubimy. Ludzka twarz zawsze sprawia, że potencjalnym klientom łatwo polubić markę. 

 

Dorota Pawelec

Dorota Elżbieta Pawelec – koordynator projektu, twórczyni Nagraj biznes. Na pomysł filmów dla biznesu wpadła przeprowadzając wywiady. Zauważyła, że rozmowa z twórcą marki pozwala poczuć jego motywację, a tym samym zbliża społeczność do marki. W Nagraj biznes jest odpowiedzialna za piękne scenariusze, oraz promocję materiału.

Ma głowę pełną kreatywnych pomysłów i nie boi się ich realizować. Lubi podejmować się zadań specjalnych, które wymagają sprawności działania i twórczego myślenia. Dokłada wszelkich starań aby produkcje Nagraj biznes były ciekawe i skuteczne. Chce namawiać przedsiębiorców do promowania biznesu poprzez opowiadanie własnej historii marketingowej. Jest przekonana o tym, że taka forma reklamy jest przeniesieniem marketingu na wyższy poziom.

Uwielbia kreatywną pracę z ludźmi, nurkowanie oraz ciekawe wyzwania.

 

łukasz1

Łukasz Gomuła – operator, dźwiękowiec, montażysta. Fascynat elektroniki i nowych mediów. Uważa, że „wszystko nadaje i odbiera”, co bardzo zbliża do siebie ludzi. Zajmuje się również fotografią. „Obrabiam i montuję, rejestruję, oczyszczam i normalizuję”. Uwielbia ludzi, koty i świat zatrzymany w kadrze. Dużo mówi.

Posiada niezbędną wiedzę do tego aby nagrać, zmontować, lub zanimować klip, czy spot reklamowy. W swojej pracy jest skupiony na powstaniu dobrego filmu. Ceni wysoką jakość i dokładność, co przekłada się na piękne i nowoczesne filmy reklamowe.

 

  

 

tomek

Tomasz Warchocki – operator, montażysta. Pasjonat kreatywnej współpracy z ludźmi i rozwoju osobistego. Fotograf, miłośnik pieszych i rowerowych wycieczek krajoznawczych. Tata dwóch szalonych nastolatek.

Wierzy, że ludzie potrzebują zdjęć oraz filmów do tworzenia reklam, prezentacji, opowieści a także do upamiętnienia pięknych chwil z życia. Nieustannie rozwija pasję fotograficzną, poszukuje nowych technik oświetlenia oraz cyfrowej rejestracji i przetwarzania obrazów i dźwięków.

Z wykształcenia i zainteresowania przyrodnik i ekolog. Od ponad 15 lat fascynat sztuki bonsai – eksperymentuje metody formowania drzew i krzewów. Wierzy w uzdrawiającą moc kontaktu z przyrodą.

 

 

 

Orest Tabaka

Orest Tabaka – urodzony freelancer i przedsiębiorca, człowiek z mobilnym stylem życia. Często w podróży. Zaprowadził minimalizm do swojego życia w obszarze rzeczy, obowiązków i spraw zawodowych, by mając czas, pieniądze i energię móc angażować się w różne wyzwania, relacje z ludźmi a także często podróżować. W ciągu ostatnich 6 lat zwiedził blisko 30 krajów, pracując po 40-60 dni w roku.

Zawodowo zajmuje się fotografią i filmowaniem, prowadzeniem szkoleń z personal brandingu i prezentacji na konferencjach. Dodatkowo jest animatorem artystycznym chodząc na szczudłach.