Oferta

Świat reklamy i biznesu to świat kolorowych mediów i rzetelnych informacji. Masz firmę, usługę produkt? Jeśli nie będziesz go reklamował, to tak jakby to nie istniało. Oferujemy profesjonalne i nowoczesne materiały medialne. Tworzymy materiały video wraz z animacjami, grafiką oraz tekstem. Przykładamy duża uwagę do jakości i estetyki filmu, który jest zgodny z bieżącymi trendami.

Bardzo istotny jest dla nas treściwy i interesujący przekaz. Nasze filmy dostosowane są pod względem technicznym do najpopularniejszych internetowych platform. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i Twoją wizję. Jesteśmy kreatywnym i różnorodnym zespołem, dlatego jeśli nie masz konkretnego pomysłu na promocję i reklamę – na pewno coś Ci zaproponujemy.

W naszej ofercie znajdują się:

FILMY REKLAMOWE – w dzisiejszych czasach reklama polegająca na wymienianiu faktów na temat produktu jest zbyt prosta i nudna. Nie przynosi efektów. Jak uczynić dany przekaz ciekawszym? Otóż w głowach marketingowców zajmujących się content marketingiem narodziła się koncepcja tworzenia historii dla zadanego tematu. Jest to tzw. storytelling. Polega on na zamianie treści, które chcemy przekazać, w opowiadanie – posiadające swój początek, rozwinięcie i zakończenie. Jaką historię ma Twoja marka? Wywiad, reportaż na temat Twojej historii marketingowej jest świetną formą zbliżenia się do Twoich potencjalnych klientów.

FILMY BIZNESOWE – „Nagraj biznes” to filmy video na ten pomysłów biznesowych, firm oraz przedsiębiorców. Film reklamowy to doskonała metoda dla tych, którzy szukają partnerów do swoich pomysłów i przedsięwzięć. To świetny sposób promowania przedsiębiorczości i opowiadania historii o zwykłych ludziach, którzy robią niezwykłe interesy. przedstawienie działalności firmy, atmosfery panującej w pracy.

PRODUKCJE WIZERUNKOWE I PR – za konkretną marką najczęściej stoi konkretna osoba – Ty. Może chciałbyś opowiedzieć o sobie swoim pracownikom i klientom? Chętnie promujemy osoby inspirujące do działania i pozytywnych zmian.

PAKIETY PROMOCYJNE NA SOCIAL MEDIA – zróżnicowane materiały do dowolnego i wielokrotnego wykorzystania. Zdjęcia, grafiki, infografiki do marketingu internetowego – na Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, bloga lub stronę.

PREZENTACJE MULTIMEDIALNE – przekazujemy informacje łącząc obraz z animującymi się planszami informacyjnymi, logotypami, hasłami, obrazami, muzyką.

WYWIADY – wywiady dotyczące specyfiki danej firmy. Wywiad może powstać w formie tekstu albo filmu do zamieszczenia na stronie internetowej, You Tube, portalach społecznościowych. To poprawi komunikację z otoczeniem biznesowym, zaprezentuje Ciebie, Twoją firmę i produkty.

RELACJE Z WYDARZEŃ I EVENTÓW – jeśli bierzesz udział w ciekawym wydarzeniu lub jesteś jego współorganizatorem z chęcią wykorzystasz materiał video na kolejnej konferencji czy spotkaniu biznesowym. To zbuduje Twój obraz jako profesjonalisty. Relacje mogą być przedstawione w skróconej formie, z podłożoną muzyką, często w formie teledysków. Możliwości jest mnóstwo!

REPORTAŻE FOTOGRAFICZNE – wiadomo już ze „suchy” tekst na stronie czy fanpage’u często jest pomijany przez odbiorców. Jest niewidoczny. Dlatego tak ważne jest mieć doskonałe zdjęcia reklamowe. Zaproponujemy Ci i wykonamy profesjonalne sesje Twojego zespołu lub usługi/produktu. To gotowy materiał reklamowy i prawdziwy powód do dumy! Pamiętaj, że profesjonalne zdjęcia doskonale oddają klimat Twojego biznesu.

Wszystkie produkcje z zakresu contentu video wykonujemy w sposób profesjonalny i twórczy. Jesteśmy w stanie zaoferować ciekawy montaż i nowoczesny wygląd filmu, oraz krótkie terminy realizacji i atrakcyjne ceny. Zajmujemy się również tworzeniem platformy Babski Blues, gdzie lokujemy produkty i marki w kontekście poruszanego tematu.

Z badań przeprowadzanych przez wiele firm zajmujących się monitorowaniem marketingu w Internecie wynika, że użytkownicy sieci, a tym samym potencjalni klienci, najbardziej zainteresowani są treściami wzbogaconymi o zdjęcia oraz filmy video. Nie ma więc żadnych wątpliwości – aby uatrakcyjnić swój wizerunek oraz trafić do szerokiego grona odbiorców, koniecznie trzeba zainwestować w dobrej jakości film promocyjny.

Zapraszamy do współpracy!    WYPEŁNIJ FORMULARZ WYCENY