Anna Bedlicka – AB STUDIO

Anna Bedlicka – AB STUDIO

AB STUDIO to Pracownia Projektowa Wnętrz stworzona przez Annę Bedlicką-Góźdź . Pracownię współtworzy grupa architektów zajmujących się tworzeniem kompleksowych projektów wnętrz prywatnych oraz publicznych. Każdy projekt opiera się o indywidualną i niepowtarzalną koncepcję. Tym co wyróżnia AB STUDIO to przede wszystkim elegancja i ergonomia formy, duże doświadczenie w nadzorach autorskich, bardzo wysoka dbałość o szlachetność materiałów i minimalizm formy. Projekty pracowni realizowane są w oparciu o najnowsze trendy w zakresie nowych technologii. AB Studio to laureat oraz uczestnik wielu konkursów obejmujących dziedzinę architektury. Pracownia jest zdobywcą pierwszego miejsca w ogólnopolskim konkursie Vasco Integracja za koncepcyjny projekt innowacyjnego apartamentu w Warszawie. Co roku AB STUDIO pojawia się na największych targach designu, m.in.: w Mediolanie, Frankfurcie, Londynie czy Nowym Jorku. W 2012 roku Patryk Góźdź – jeden z architektów pracowni, prezentował w Mediolanie swoją kolekcjię mebli na międzynarodowych targach Salone del Mobile, obecnie odpowiada za audyty wzornicze jako ekspert wzornictwa przemysłowego w AB Studio. Dziś działanie Pracowni obejmuje przede wszystkim obszar Polski, ale także realizowane są projekty w Szkocji, Norwegii czy Niemczech.

 

Kontakt www.abstudio-design.pl

  • Obejrzałam filmik i stwierdzam, że projekty AB bardzo mi się podobają 🙂 Co prawda wolę przełamanie nowoczesności z odrobiną tradycji, ale to co widzę w projektach AB jest bardzo przyjemne dla oko 🙂 Projekt kawiarni z cegłą na ścianie, niebieskie komody i komody z marmurkowymi frontami… Ach! Cudo <3

  • Książka Do Plecaka

    Bardzo pozytywny blog! Uświadamia ludziom, że na sukces nigdy nie jest za późno.

  • Ciekawy pomysł, na pewno pozwala jeszcze bardziej przybliżyć się klientom do potencjalnych sprzedawców. Sam utworzyłem kilka filmików o sobie, aby klienci mieli pewien wgląd do mojej pracy, portfolio i doświadczenia. I po oglądalności widzę, że filmy na pewno są medium, które do nich przemawia.

  • bardzo podobają mi się wnętrza pokazane w filmiku, nie dziwię się, że studio jest laureatem wielu konkursów 🙂